תקנון

תקנות העלאת סרטונים שליחה ויצירת קשר
שליחת סרטונים:
חברי הקבוצה יכולים לשלוח סרטונים \ תמונות \ פוסטים דרך קבוצת הווצאפ שלנו ואף ניתן לשלוח סרטונים גם ישירות דרך הודעה לדף הפייסבוק כאשר שולחים סרטון או פוסט שילחו בבקשה דרך קישור מדף הפייסבוק או הפרופיל שלכם ונא למלא את השם המלא של השולח והסבר קצר. אין שיחה אמיתית מול הפייסבוק רק הזנת נתונים ושליחת סירטונים ופוסטים
סרטונים חייבים להיות כאלה שהוכיחו את עצמם כבר בדף המקורי שלהם זאת אומרת סרטון שכבר קיבל יותר מ400 לייקים ביום אחד אחרת הסרטון לא יעלה לדף שלנו אלא אם כן זה סרטון בלעדי ו\או נדיר ואז תוכלו לשלוח לנו ואנחנו כבר נעדכן אתכם בהמשך אין צורך לשלוח הודעות אנחנו מאשרים ומעדכנים.

הורדת סרטונים למכשירכם האישי:
דרך קבוצת הווצאפ שלנו ניתן לקבל סרטונים ישירות כאשר רוצים סרטון נא למלא את שמו או תיאור של הסרטון שאתם רוצים לקבל.

תקנון וחוקים:
האחריות המלאה על פרסום הסרטון היא על השולח ולכן במקרה ושלחתם סרטון שנראה טיפה פוגעני או חושף את משתתפי הסרטון וכדו׳ תתחייבו לתת אישור שכל המשתתפים בסרטון אישרו את הפרסום שלו תזכרו שהסרטון מגיע (לפעמים) ליותר מ250 אלף משתמשי פייסבוק שכוללים אנשים מכל הגוונים מכל הסוגים מכל המגדרים והמגזרים בצפון בדרום ובמרכז הארץ. אסור לפרסם סרטונים גזעניים פוגעניים במגזר מסויים, חל איסור על העלאת חומר פורנוגרפי מכל סוג שהוא. איסור שבתכלית האיסור הוא לקלל בתגובות או להעלות תמונות פוגעות. ובנוסף אסור לשקר או להגיד דברים רעים על הדף אם הם לא נכונים בתגובות כל שקר מקבל 2 דקות של חסד אם הוא לא מתוקן אתם נחסמים ללא שאלות! כל העובר על חוקי התקנון יחסם באותו רגע ולא יוכל להיכנס לדף לאלתר!

סרטונים מעניניים תקנון ווצאפ

כניסה לקבוצת הווצאפ שלנו
שילחו הודעה לדף הפייסבוק שלנו בקשה להצטרף לקבוצה שלנו. כל חבר בקבוצה חייב להיות פעיל בדף זאת אומרת הקבוצה מקבלת עדכונים ישירות בזמן אמת כאשר אנחנו מעלים סרטון חדש לדף וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לעזור בחשיפה כלומר לעשות לייקים, להגיב ולשתף מה שתוכלו זו ברכה 🙂 אנחנו סומכים עליכם – הפלוס הענק להיות בקבוצה שלנו הוא שכל משתתף בקבוצה מקבל את כל הסרטונים שעולים לדף ישירות ויוכל לשתף אותם דרך הוואצפ וכדו' ובנוסף ניתן לבקש סרטונים שונים ומגוונים ואנו ננסה לעשות הכל בשביל להשיג לכם אותם.
נ.ב הקבוצה פעילה 24\7 גם בשבתות וחגים – לבינתיים הקבוצה בהקפאה עמכם הסליחה

שתף: